Optymalizacja Kosztów Zatrudnienia

 • W&BS Doradztwo Personalne, Executive Search.

  Jako firma rekrutacyjna specjalizujemy się w takich usługach jak:  Audyt perosnalny, Audyt organizacyjny, Optymalizacja zatrudnienia, Rekrutacja i selekcja,  Executive Search / Headhunting,  Systemy motywacyjne, Oceny pracownicze.
  Grochowa 7 Kraków
 • PM Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.

  Udziałowcami i pracownikami firmy są doradcy o wieloletnim doświadczeniu z zakresu zarządzania strategicznego i operacyjnego, finansów, marketingu i sprzedaży oraz technologii informacyjnych i informatycznych.Staramy się zasłużyć na miano „siły sprawczej” (łac. primum mobile) sukcesu naszych klientów, dlatego: - zatrudniamy wyłącznie praktyków. Nasi trenerzy i konsultanci kładą nacisk na elementy wdrożenia, umiejętnie i z korzyścią dla Państwa wskazując sposoby na praktyczne zastosowanie przekazywanej wiedzy; - stawiamy na długoterminową współpracę, opartą na…
  ul. Wadowicka 8A, pok. 21 Kraków Kraków
 • Sokari

  Doradztwo HR wyspecjalizowane we wsparciu menedżerów w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Pracujemy jak wewnętrzny dział HR. Pomagamy budować strategię personalną, narzędzia i systemy HR.
  Częstochowska Gdańsk
 • PROXIMA Consulting Ostrowski Sp. J.

  Realizujemy projekty związane z optymalizacją kosztów i procesów w przedsiębiorstwach. W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów przeprowadzamy analizy i wdrażamy oszczędności.
  Sobieskiego 11 / CD18 Katowice
 • Instytut Kompetencji

  Współpracujemy z trenerami, konsultantami, prawnikami, specjalistami z sektora jednostek samorządowych, którzy rozwiązywali prawdziwe problemy podmiotów i dzięki temu ne tylko znają odpowiedź na pytanie "Jak?", ale również "Jak długo?", "Co jest jeszcze potrzebne?", "Kogo jeszcze trzeba zaangażować do rozwiązania problemu?" itd. Staramy się, aby nasi specjaliści byli najlepiej dobrani do efektywnego rozwiązania problemu klienta. Nasi trenerzy w ostatnich trzech latach przeszkolili ponad 2500 osób z ponad 500 instytucji i przedsiębiorstw.
  Słowicza 1 Puszczykowo
 • Biuro Podatkowe Oltax Leszek Olczak

  Przedmiot działalności realizujemy poprzez obsługę osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych nie będących osobą prawną, wykonujących zarobkowo działalność wytwórczą, budowlaną, handlową, usługową a także działalność zawodową w sposób zorganizowany i ciągły.
  Darwina 25/7a Tychy
 • Centrum Rachunkowości i Szkoleń

  Centrum Rachunkowości i Szkoleń specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą jak również osoby prawne, działające w zakresie przetwórstwa, handlu i usług.   Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych i sporządzanie deklaracji i sprawozdań ale również wiedza, która przekłada się na sukces firmy.   Centrum Rachunkowości i Szkoleń to księgowość oparta o: ● nowoczesność, ● fachowość,…
  Lipka 16 Klembów
 • KaiZen HR - Karina Popieluch

  Wspieramy organizacje w pięciu obszarach: Doradztwo organizacyjne Transformacja i optymalizacja funkcji HR Szkolenia (zarządzanie zmianą, przywództwo, efektywnoœść osobista, kompetencje miękkie) Coaching Ocena kompetencji (AC/DC)
  Szobera 4/3 Warszawa
 • CRAFTS

  W swojej ofercie posiadamy szkolenia otwarte w zakresie:        Team building         Prawa pracy i innych zagadnień prawa,         Technik sprzedażowych,         Kompetencji miękkich (komunikacja, negocjacje i inne)                 Coachingu zespołowego (lub autocoaching, life coaching),          Coachingowy styl zarządzania,          Szkoleń branżowych,           Rekrutacji i selekcji pracowników,   …
  Kozia 3/3 Kielce
 • Biuro rachunkowe RAVSON

  Biuro Rachunkowe RAVSON oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu: księgowości kadr i płac szkoleń i doradztwa BHP obsługi zewnętrznego sekretariatu Naszym Klientom zapewniamy oszczędność czasu oraz redukcję kosztów prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam uatrakcyjniać ofertę i dopasowywać ją do oczekiwań współczesnego Klienta. Jesteśmy elastyczni dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.  
  Podchorążych 9/13 Krosno
 • AboutYou.pl

  Weź w swoje ręce rozwój i zwiększenie konkurencyjności i potencjału firmy! W oparciu o pozyskane zewnętrzne źródła finansowania z funduszy celowych stworzyliśmy kompleksową ofertę szkoleniową, w ramach której oferujemy Państwu: 1.  Analizę potrzeb oraz celów szkoleniowych. 2.  Precyzyjny dobór wyspecjalizowanej kadry szkoleniowej. !  Naszą kadrę szkoleniową w liczbie ok. 60 osób stanowią praktycy, specjaliści z zakresu: * umiejętności miękkich (m.in. sprzedaż, zarządzanie), * zagadnień ściśle technicznych (transport i spedycja, budownictwo…
  Piastowska 89 Gdańsk