Executive Search

 • W&BS Doradztwo Personalne, Executive Search.

  Jako firma rekrutacyjna specjalizujemy się w takich usługach jak:  Audyt perosnalny, Audyt organizacyjny, Optymalizacja zatrudnienia, Rekrutacja i selekcja,  Executive Search / Headhunting,  Systemy motywacyjne, Oceny pracownicze.
  Grochowa 7 Kraków
 • Nes Healthcare Polska

  Oddział NES Healthcare Polska działa od 2006 roku oferując zarówno usługi rekrutacji personelu medycznego, jak i szkolenia oraz doradztwo z zakresu HR. NES Healthcare powstała prawie 30 lat temu w Wielkiej Brytanii. Działa poprzez swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Polsce oraz RPA. Rekrutuje do najbardziej prestiżowych sieci brytyjskich szpitali prywatnych m.in. do grupy Spire, Nuffield, Classic i BMI oraz do placówek polskich i południowoafrykańskich. NES Healthcare jest certyfikowanym członkiem Recruitment…
  Jakubowska 22 lok 2 Warszawa
 • Sokari

  Doradztwo HR wyspecjalizowane we wsparciu menedżerów w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Pracujemy jak wewnętrzny dział HR. Pomagamy budować strategię personalną, narzędzia i systemy HR.
  Częstochowska Gdańsk
 • recruit.pl

  Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w rekrutacjach i budowaniu kadry przedsiębiorstwa.
  Legnicka 55d/1 Wrocław
 • Big Fish Polska sp. z o.o.

  Big Fish jest międzynarodowym liderem w ocenie (Assessment), rekrutacji (Recruitment) oraz szkoleniach (Training) specjalistów i menedżerów z dziedziny zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw.
  Foksal 18 Warszawa
 • CALL CENTER TRAINING S.C.

  Mamy najszerszy rynkowy benchmark, wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami wszystkich branż i specjalizacji. Możemy zaoferować szeroką wiedzę o budowaniu produktów i o sprzedaży poprzez wszystkie kanały dystrybucji. Celem naszych szkoleń jest przygotowanie pracowników do wejścia w środowisko organizacji uczącej się oraz otwartej na zmiany. Pomagamy pracownikom w podnoszeniu ich kompetencji oraz zwiększaniu zdolność do radzenia sobie z ciągle zmieniającymi się oczekiwaniami rynku i wymaganiami w miejscu pracy.    …
  Grażyny 15 Warszawa